|
3 sierpnia 2025 r. na II osi strzeleckiej strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszynie odbył się VII Turniej Strzelecki z Broni Czarnoprochowej w ramach V Grand Prix Raszków-Krotoszyn-Dobrzyca. Pistolet/rewolwer CP:
I miejsce - Sławomir Dzięcioł (Strzeleckie Bractwo Kurkowe pod patronatem Maryi Królowej Polski w Roszkach) II miejsce - Bartosz Marciszewski (Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Krotoszynie) III miejsce - Bogdan Bury (Bractwo Strzeleckie pw. św. Tekli w Dobrzycy) Pistolet sportowy: I miejsce - Bartosz Marciszewski (Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Krotoszynie) II miejsce - Tomasz Ratajczak (Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Krotoszynie) III miejsce - Jacek Antczak (Kurkowe Bractwo Strzeleckie im. ks. Kazimierza Jagielskiego w Raszkowie) Karabin CP: I miejsce - Piotr Bednarek (Strzeleckie Bractwo Kurkowe pod patronatem Maryi Królowej Polski w Roszkach) II miejsce - Tomasz Ratajczak (Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Krotoszynie) III miejsce - Jacek Antczak (Kurkowe Bractwo Strzeleckie im. ks. Kazimierza Jagielskiego w Raszkowie) Kur: Zwycięzca - Anna Cicha (Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Krotoszynie) II miejsce - Bogdan Bury (Bractwo Strzeleckie pw. św. Tekli w Dobrzycy) III miejsce - Bogdan Kulwicki (Kurkowe Bractwo Strzeleckie im. ks. Kazimierza Jagielskiego w Raszkowie)
0 Komentarze
Odpowiedz |
AktualnościAktualności z życia Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszynie Archiwum
Marzec 2026
Kategorie |
Proudly powered by Weebly
Kanał RSS