|
8 czerwca 2025 r. odbyło się strzelanie królewskie i mistrzowskie Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszynie. Królem został Przemysław Polny, który przyjął przydomek „Solidny", marszałkiem - Daniel Pietrasik. a rycerzem - Krystian Kłopocki. Mistrzem Bractwa został Tomasz Ratajczak, I wicemistrzem - Maciej Błażejewski, a II wicemistrzem - Daniel Pietrasik.
0 Komentarze
Odpowiedz |
AktualnościAktualności z życia Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszynie Archiwum
Marzec 2026
Kategorie |
Proudly powered by Weebly
Kanał RSS